Webinar voor huisartsen: Minimaal invasieve technieken in de neurochirurgie
Wat?
Online bijscholing voor de huisarts over "Minimaal invasieve technieken in de neurochirurgie" door dr. R. Ates, dienst Neurochirurgie A.S.Z.
Wanneer?
Donderdag 4 februari 2021, 20u30-21u30
Deelnemen?
Deelnemen kan zonder voorinschrijving door bij aanvang van het webinar te klikken op volgende link: http://bit.ly/2Kgn8M5
Accreditering?
1 CP Regionaal Seminarie aangevraagd. Uw aanwezigheid wordt door ons ingevoerd via het RIZIV na het doorgeven van uw contactgegevens in de chatfunctie bij aanvang van de sessie. U krijgt eveneens een attest toegestuurd als bewijs van deelname aan deze online voordracht.
Instructies tot deelname?
Klik hierboven op de link van het webinar. Wanneer u de link aanklikt, heeft u de keuze om:
- De ‘Windows app te downloaden’: u kan de Microsoft Teams app downloaden en op deze manier de live sessie bekijken op uw pc, smartphone of tablet.
- De bijscholing ’te bekijken op het web’
- Indien u over een Microsoft-account beschikt, kan u ‘aanmelden’.
- Indien u NIET over een Microsoft account beschikt, heeft u twee opties:
- U kan kiezen voor de optie 'anoniem bekijken'.
- U kan een gratis Microsoft-account aanmaken (zie onderstaande link).
Als u de Microsoft Teams app wilt downloaden of een Microsoft-account wilt aanmaken, raden we u aan dit ruim voor de aanvang de sessie te doen.
Via deze link kunt u een gratis Microsoft Teams account aanmaken.
Meer info?
Contacteer de dienst Communicatie: T 053/76 68 17 | E ...
Naar overzicht