Home Open bedrijvendag

Open bedrijvendag

OPEN BEDRIJVENDAG IN HET ASZ

Het ASZ telt 2000 bezoekers op de Open Bedrijvendag.

Het Algemeen Stedelijk Ziekenhuis, campus Aalst, voor het eerst deel aan de Open Bedrijvendag.

Meteen een overweldigend succes en dit ondanks het schitterende weer.

Om en bij de 2000 bezoekers volgden het parcours dat doorheen het ziekenhuis was uitgestippeld.

De directie en de 150 medewerkers die deze dag verzorgden, kijken dan ook heel tevreden terug op deze dag. De reacties bij de bezoekers waren zeer positief.

Het aanbod was zeer ruim en interactief: bezoekers – jong en oud – kregen de gelegenheid om zelf allerlei dingen uit te proberen: werken met een bronchoscopietoestel, bloed prikken op een demo-arm, sommigen konden zelf eens testen of ze de robotchirurg konden besturen.

De kinderen gingen enthousiast op zoek naar Flup, de nieuwe mascotte van de kinderafdeling.

Heel wat mensen bezochten ook de jobstand. Door de deuren aan het grote publiek op te stellen hoopt het ziekenhuis op die manier ook jonge mensen enthousiast te maken om te kiezen voor een job in de ziekenhuissector.

Het nieuwe logo van het ASZ kreeg meteen ook een prachtige première.

 

Voor meer info: Katleen Van Der Biest,

Woordvoerster ASZ

Merestraat 80

9300 Aalst

Tel: 053/76.68.05

GSM: 0473/66.95.91

e-mail: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.